Banesa ne shitje qender prishtine

MirLir.com: Apartment / Banesa shitje Rajoni i Prishtinës - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa Rajoni i Prishtinës ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. ... Apartment / Banesa Shitet penthausi ne Qender - Prishtine. ... Ofrojmë për #Shitje Banesën 79.59m2 ne Prishtine. 79 m² ; 3 dhoma; Prishtinë Sot, 08:26. Me.

hp

Banese ne Shitje tek Qafa,Qender. 126 m² ; 4 dhoma; Prishtinë Sot, 05:24. 11 foto. Apartment / Apartment #SHITET Banesa ne #Aktash #Connect ... Ofrohet per Shitje Banesa 95m2 ne. Shitet Banesa 51 m2 në Lagjen Prishtina e Re në Prishtinë €50,000 Prishtina e Re, Çagllavicë (Prishtinë), Municipality of Pristina, 10150, Kosovo, Prishtinë,.

rr

ak

be

ea

cu

no

Apartment / Banesa shitje Prishtinë Everything immovability Apartment / Apartment 1 - 50 nga 5.016 Ads category Patundshmeri Apartment / Banesa Kuadratura m² > Numri i dhomave 2 Price country Kosovë Rajoni i Prishtinës Prishtinë 3 foto Apartment / Apartment (SHITET) BANESË komode përfundim e sipër të rruga C 57.3 m² 2 dhoma.

oa

nb

Shitet/Lëshohet Banesa me Qira – Mati 1 €500 Ndue Përlleshi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina, 10060, Kosovo, Prishtinë, Ndue Përlleshi, Mati 1, Matiqan, Municipality of Pristina,.

nj

Banesa gjindet ne Prishtinë afer permendores Ibrahim Rugoves. Banesa gjindet ne Katin e 3 edhe postedon: Dhoma Dites me Ballkon, Dhoma Gjumit, Kuhzina, Shpajz, Banjo/Wc. Llogaria ime.. Banesa ne shitje Lokacioni: 3 sheshirat (Qender) Siperfaqe: 54M2 plus bodrum 6m2 Kati perdhesë Renditjet: - 1Dhomë Gjumit - 1 Sallon - 1 Kuzhinë ndaras - 1 Banjo - 1 Koridor - 1 Ballkon Çmimi / Nr kontakti: +383 45 534 717 Whatsaap & Viber +383 Përmbledhje Gjendja : E Përdorur Adresa : 3 sheshirat (Qender) Madhësia e Banesës : 54 m2 Dhoma : 3.

Apartment / Banesa Shitet banesa 65.22m2 ne Prishtine. 2 dhoma; ... Apartment / Banesa Banes ne shitje ne lagjen Qender 2+1. 67 m² ; 2 dhoma; Prishtinë Sot, 01:27. 82.000 € 10 foto..

dl

Banesa posedon vendparking të mjaftueshëm dhe gjendet në një lokacion mjaft të mire dhe ka qasje të shpejt për në qender. Banesa ka këtë renditje: |1 Sallon |1 Kuzhinë |1 Banjo |1 Ballkon.. Apartment / Banesa. Banesa 87m² në #SHITJE në objektin e \"Nartel EXIN\", Emshir. Çmimi: 107.000 € Detajet Postuar 17 dhjetor 17:53 Kategoria Patundshmeri > Apartment / Banesa.

hn

ng

Shikoni të gjitha shpalljet bazuar kërkimin tuaj Shitet qender Të gjitha | Banesa | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit MerrJep.com. Sot 20:25 SHITET BANESA DUPLEKS 192 m² Numri i dhomave: 5 Sot 20:23 SHITET BANESA 92 m².

Apartment / Banesa Shitet banesa 2+1 Rrugën C 96.6 m² 3 dhoma Prishtinë Sot, 13:35 82.270 € 2 foto Apartment / Banesa Shitet banesa 2+1 te Mati 1 81 m² 3 dhoma Prishtinë Sot, 13:35 68.850 € 2 foto Apartment / Banesa Shitet banesa 2+1 Rrugen C. M85 84 m² 3 dhoma Prishtinë Sot, 13:35 68.880 € 3 foto Apartment / Banesa.

mq

MirLir.com: Apartment / Banesa shitje Prishtinë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa Prishtinë ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. ... Apartment / Banesa Banese me qira ne lagjen Qender 1+1. ... 37.Shitet banesa te Parku i Qytetit ne Prishtine. 75 m² ; 1 dhoma; Prishtinë Sot, 21:44. 76.000 € 2 foto. Apartment.

Shtëpi 535m² SHITJE Qendër. - Qendër - Prishtine. ID e Shpalljes : 95709 Ne shitje - Shtepi. 535 m2 11 Dhoma te fjetjes 3 Banjo Shtyp. Shtëpia me sipërfaqe 535m² ndodhet Qendër, afër Parkut të Qytetit, e oirentuar nga të gjitha anët. ... Shtëpi, Banesa, Troje, Objekte Afariste dhe Zyre. Shpallje e re.

jz

Banesa posedon edhe dy garazha e po ashtu edhe një depo, dhe ju mund ta bëni pagesën përmes tri metodave të ndryshme: Metoda 1 Pjesëmarrja për blerje është 10% ,pastaj 80% e shumës do.

ze

pn

1,300 € Për Qira Prishtinë-Qendër- Pershkrimi Banesa gjendet Qendër, kati 2. Banesa me sipërfaqe 125m2 ka këtë renditje: dhomë dite me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 1 banjo, 1 WC, 1 depo dhe 2 ballkona. Banesa ka ngrohje me Termokos, ka klimë dhe është e mobiluar me stil modern. Banesa lëshohet me qira me çmim 1,300 Euro muaj. Detaje Planimetri. Zyre ne qender te Prishtines,3 njesi plus shpajz.,Banjo, dy ballkona,dy anet pamje,secila dhome E ka nje orman te shfrytezueshem,E re E renovuar,hyrja me ndermarrje banesore ,kati 3. Çmim.

ua

ef

sw

sl

an

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Banesa ,ose vendndodhje Prishtinë ,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe .... Apartment / Banesa Shitet banesa 2+1 Rrugën C 96.6 m² 3 dhoma Prishtinë Sot, 13:35 82.270 € 2 foto Apartment / Banesa Shitet banesa 2+1 te Mati 1 81 m² 3 dhoma Prishtinë Sot, 13:35 68.850 € 2 foto Apartment / Banesa Shitet banesa 2+1 Rrugen C. M85 84 m² 3 dhoma Prishtinë Sot, 13:35 68.880 € 3 foto Apartment / Banesa.

it

cq

Shitet banesa 60m2 ndertim i vjeter ne qender!DELT. 72 000 EUR Numri i dhomave: 2,5. Sipërfaqe ... Shitet banesa afer stacionit te autobusave Prishtine. 72 000 EUR Numri i dhomave: 3. 27 Tet 12:02 ... Banesa ne shitje. 140 000 EUR Numri i dhomave: 4. Sipërfaqe: 100. 29 Sht 09:37 Agjent për shitje të pronës Banesë në shitje. 115 000 EUR. Lloji i Pronës: Banesa; Prona statuti: Ne shitje; Adresa Hap në Google Maps. Adresa Në lagjen Prishtina e Re; ... Ne shitjezgjedhura. Me marreveshje; rr Muharrem Fejza, Mati 1,.

hu

jf

Platforma MerrJep.com iu ofron përzgjedhje të madhe të shpalljeve për banesa në shitje në Prishtinë. Shikoni një listë me shumë zgjedhje për banesa në shitje në lagjen tuaj të preferuar të. Shitet banesa te Meto Bajraktari ne Qafe 88m². 88 m². 3 dhoma. Prishtinë Sot, 23:08. 98,000.00 €. 12 foto. Apartment / Apartment. Ofrohet per Shitje Banesa 84m2 te Mati 1 ! DELTA.

qj

al

#Banesa ne #SHITJE ne #Qender #Connect. Numri i dhomave: 4. Sipërfaqe: 120. Sot 01:03 Agjent për shitje të pronës BANESË NË #SHITJE #TOPHANE #PRISHTINË . Numri i. .

Mind candy

qy

vg

pb

am

sp